KURUMSAL Hakkımızda

KURUMSAL | Hakkımızda
Hakkımızda

1964 yılında kurulan Silat Kağıtçılık, Türkiye’de bir ilke imza atmış, mentollü ve mentolsüz mendil üretimini üretmeye başlamıştır. 1968 yılında İstanbul Sanayi Odası’na tescilini yaptıran Silat Kağıtçılık, yarım asıra dayanan tecrübesi ile sektöre yön veren firmalardan biri olmuştur.


Şirket, bünyesindeki Selin, Boss, Arı ve Maximum markaları ile peçete imalatına başlamış, günümüzün değişen koşullarına göre teknolojik alt yapı ve Ar-Ge’ye yaptığı yatırımlarla sektördeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştırmıştır. Temizlik kâğıdı sektöründe havlu, peçete, dispenser peçete, dispenser havlu, tuvalet kâğıdı ve muayene masa örtüsü imalatını tüketici talepleri yönünde kaliteden ödün vermeden üreten firma, ihracat faaliyetlerini yirmiyi aşkın ülkede devam ettirmektedir. Temizlik ve hijyen ürünleri kategorisinde ise Machea, şirketin bir diğer markası olarak müşterilerine hizmet etmektedir.


Silat Kağıtçılık bünyesinde üretimi ve ihracatı yapılan ürünler, CE (Avrupa Birliği Uygunluk Belgesi) ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve Türkiye Kalite Standartları (TSE) ile tescillenmiştir.

SİLAT MARKALARIMIZ

© 2021 Silat Kağıtçılık. Copyright © Silat Kağıtçılık. Tüm Hakları Saklıdır. | KVKK Aydınlatma Metni